Imprezy

WAKE FAMILY –  doskonałe miejsce na eventy firmowe, wyjazdy integracyjne czy też organizację urodzin, wieczorów panieńskich bądź kawalerskich...

WAKE FAMILY to dwa wyciągi do wakeboardingu z profesjonalnymi, bezpiecznymi dla wakeboarderów przeszkodami, beach bar, bardzo czysta woda w środku lasu, hamaki i plaża  [:)]

Na czym polega wakeboarding w skrócie zwany wake?

Wakeboard to sport wodny, polegający na płynięciu na powierzchni wody za pomocą specjalnej deski wakeboardingowej trzymając się liny przyczepionej do łodzi lub na wyciągu. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardu oraz surfingu. Wakeboarding jest łatwy w nauce i pozwala na aktywne i wesołe spędzanie wolnego czasu. Wakeboarding jest sportem dla wszystkich w każdym w wieku.

W Wake Family po pływaniu uczestnicy wyjazdu mogą wziąć prysznic i pochillować na hamaku, w specjalnie zaciecionych miejsach bądź na bądź też zjeść coś w naszym beach barze. W całym wake parku jest darmowe WIFI.

Atrakcje dla uczestników eventu w Wake Family:

  • Nauka wakeboardingu
  • Pływanie po czystym akwenie na deskach SUP, czyli na desce przypominającej dużą deskę surfingową z wiosłem (na życzenie możemy zorganizować ekscytujące zawody)
  • Ćwiczenia na batucie
  • Siatkówka plażowa

Możemy uatrakcyjnić Państwa pobyt wprowadzając też zajęcia z tańca np. zumby, taniec brzucha lub profesjonalne zajęcia z akrobatyki dla osób o każdym poziomie sprawności.

Na życzenie możemy wydzielić strefę z pufami, leżakami, muzyką tylko dla Państwa firmy.

Dysponujemy dwoma widokowymi tarasami po 120m2 każdy. W razie deszczu mamy zadaszony taras i duże parasole.

Mamy bardzo dobrego kucharza i przyjemną knajpkę.

Zaufali nam m.in.: RED BULL, NAVI EXPERT, PLUS, ASAJ, RIP CURL, GO4WAKE, Wirtualna Polska, Polkomtel, Ikea, T-mobile, Huawei, Microsoft.

Dojazd do WAKE FAMILY samochodem:

Z Centrum dojazd zajmuje do nas w 30 min. Z Modlińskiej w Skierdach należy skręcić na Trzciany, potem w prawo w ul. Granitową i podążając za drogowskazami znajdziecie się Państwo w WAKE FAMILY.